Vážení zákazníci, z důvodů rozšíření nabízeného sortimentu o další značky čajů, jsme přejmenovali náš e-shop na www.cejlonskycaj.cz. Nicméně stále funguje i adresa www.dilmahshop.cz, jen Vás přesměruje na naše nové stránky. Jelikož jsme změnili i platformu, na které provozujeme náš e-shop, je nutné se znovu registrovat. Staré přihlašovací údaje již bohužel nejsou platné. Nová platforma ale přinese nové výhody, například již brzo platbu kartou.

Dilmah T-Caddy Pure Chamomile Flowers, heřmánek

Kód: 02000177
Neohodnoceno
Značka: Dilmah
289 Kč 251,30 Kč bez DPH
Skladem

Heřmánek je jemná uvolňující bylina užívaná v Evropě po staletí k přípravě léčivých nápojů. Květ heřmánku má povznášející aroma. Často se používá jako relaxační nápoj.

sypaný, 42g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heřmánek je jemná a relaxační bylina, kterou si po staletí Evropané užívali jako tonikum. Heřmánkový květ připomínající sedmikrásku má povznášející vůni připomínající jablka. Jemná vůně heřmánku je soustředěna v květu a tento nálev nabízí čistý nálev z heřmánkového květu, bez listů a stonku. heřmánek je často užíván jako relaxační, přirozeně bezkofeinová infuze před spaním, se svou uklidňující vůní a velmi jemnou chutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinný a ovocný sypaný čaj
Druh čaje: bylinný čaj
ID: 83285