Dilmah Emerald Hills Anniversary Green Tea

Kód: 82362
Neohodnoceno
Značka: Dilmah
399 Kč 346,96 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Čaj, který roste v chladných a nedotčených kopcích Nuwara Eliya, produkuje hojnost citrusových a květinových tónů s mírnou svíravostí. Jedná se o velmi speciální cejlonský zelený čaj - jasný a živý, ale jemný, s lahodně jemným závěrem.

sypaný, zelený čaj, OP

140g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velkolepý cejlonský zelený čaj, který byl ručně sbírán a vyroben na panství, které bylo poprvé založeno koncem 19. století. Jedná se o velmi speciální čaj - pečlivě a jemně rolovaný, má jemný tvar a tmavě zelený list. Čaj, který roste v chladných a nedotčených kopcích Nuwara Eliya, produkuje hojnost citrusových a květinových tónů s mírnou svíravostí. Jedná se o velmi speciální cejlonský zelený čaj - jasný a živý, ale jemný, s lahodně jemným závěrem.

Čajová továrna Emerald Hills se nachází 12 km od města Nuwara Eliya, na čajové náhorní plošině v nadmořské výšce přibližně 6 500 stop nad mořem, na východních svazích masivu Pidurutalagala. Oblast Nuwara Eliya je po desetiletí synonymem pro nejkvalitnější čaj v zemi známé po celém světě pro dokonalost svého produktu. Továrna Emerald Hills je jednou ze šesti nejvýše položených továren na Srí Lance a je nejvýše položenou továrnou na ostrově na výrobu zeleného čaje. Pro projekt byl vybrán z důvodu dostupnosti zeleného listu z nejvyšších nadmořských výšek v zemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj sypaný Dilmah Commemorative (výroční)
Druh čaje: zelený čaj
ID: 82362
Výrobce: Dilmah Ceylon Tea Company PLC, 111 Negombo Road, Peliyagoda, Sri Lanka.