Dilmah Craighead Estate Celebration Pekoe

Kód: 82360
5 hodnocení
Značka: Dilmah
399 Kč 346,96 Kč bez DPH
Objednáno
Možnosti doručení

Krátký, vysoko rostoucí čajový pupen s vynikajícím vzhledem listů, který poskytuje jasný, měděný nálev a zlatavě jantarový vzhled. Závan svěžích citrusů a jemné dubové, bylinkové tóny vítají chuťové pohárky, rozvíjející se v pikantní, osvěžující čaj s jiskřivým závěrem.

sypaný černý čaj, FP 1

175g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný čaj, který byl ručně vyroben na oslavu výročí našeho zakladatele z malé dávky ručně sbíraných pupenů a listů. Pěstuje se v nadmořské výšce 914 metrů na ikonickém Craighead Estate, poprvé vysazeném v roce 1904 Craighead Tea Company. Tento čaj se vyrábí z původních sazenic čajů vysazených skotskými pěstiteli čaje před více než 100 lety. Brokovitý, vysoko rostoucí pupen s vynikajícím vzhledem listů poskytuje jasný, měděný nálev a zlatavě jantarový vzhled. Svěží citrusy a jemné dubové, bylinkové tóny vítají chuťové pohárky, rozvíjející se v pikantní, osvěžující čaj s jiskřivým závěrem.

Craighead Estate Craighead Estate se nachází v Nawalapitiya v okrese Kandy a skládá se z pěti divizí. Jeho nejvyšší nadmořská výška je 1150 metrů nad mořem a továrna na čaj je ve výšce 1143 metrů. Statek je ohraničen krásným údolím Gampola na východě, ohromujícími kopci Dolosbage na západě, „AdamsPeak“ na jihu a pohořím Pidurutalagala na severu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaj sypaný Dilmah Commemorative (výroční)
Druh čaje: černý čaj
ID: 82360
Výrobce: Dilmah Ceylon Tea Company PLC, 111 Negombo Road, Peliyagoda, Sri Lanka.